В рамках співпраці ЛНТУ та Фонду цивільних досліджень та розвитку США, наші студенти отримали можливість пройти курс з підвищення рівня обізнаності з цифрової грамотності!

Відповідне положення про старт курсу офіційно підписала ректор ЛНТУ Ірина Вахович.

курскурс

Курс розроблений спеціально для студентів та всіх тих, чиє повсякденне життя не обходиться без комп'ютерів, смартфонів і планшетів.

Цей курс допоможе дізнатися про основні загрози в цифровому середовищі, зрозуміти, на яку особисту інформацію полюють хакери і запам'ятати поради щодо захисту особистих даних, грошей, безпечного використання електронних гаджетів та інформаційних ресурсів.

Курс

Курс корисний для того, щоби:

-засвоїти основні правила захисту інформації на мобільних телефонах, комп'ютерах і в соціальних мережах;

-проаналізувати наслідки від успішної реалізації атак зловмисників;

-розпізнати фейкові новини та їх джерела, знати, як уникати поширених помилок користувачів у цифровому просторі;

-розуміти, як запобігати кібершахрайству.

Курс складається з 60 хв; 10 модулів та відбуватиметься виключно в онлайн форматі!

Більше того, учасники курсу мають можливість виграти мотиваційний подарунок від ЛНТУ! Реєструйся на https://cybereducation.org/