Привітання Ірині Вахович з призначенням

Вища Школа Менеджменту Інформаційних Систем ISMA

Університет Вітовта Великого, м. Каунас, Литва

Шановна пані професор Ірина Вахович

Від імені всієї спільноти Університету Вітовта Великого (VMU), для мене є найбільшою честю привітати Вас із тим, що Ви стали ректором Луцького національного технічного університету на період 2020-2025 років.

Я переконаний, що майбутній термін під вашим новим керівництвом призведе до того, що Університет розвиватиметься в нових захоплюючих напрямках, а також буде вступати в нові та розширювати старі партнерські стосунки.

Само собою зрозуміло, що Університету Вітовта Великого також прагне розвивати нашу співпрацю не тільки в галузі машинобудування, але і в інших сферах, де наші сторони можуть запропонувати досвід, і де наші спільні ініціативи, спільні проекти, академічний обмін студентами та викладачами та інші зусилля принесуть користь не лише нашим студентам, дослідникам, установам, а й стосункам між нашими країнами.

Ще раз надсилаю привітання від усієї спільноті Університету Вітовта Великого та себе особисто, бажаю вам усього найкращого в керівництві Луцьким НТУ до його світлого майбутнього.

Люблінська губернія

Люблінська політехніка

Шановна Пані Ректор

З нагоди доручення вам повноважень ректора Національного технічного університету у Луцьку від імені всієї академічної спільноти Люблінської політехніки та від себе особисто, я хотів би висловити щирі вітання та слова вдячності.

Така висока відзнака є засвідченням наукового авторитету Пані Ректор та висловленням поваги до Ваших науково-дидактичних досягнень, а також свідченням великої довіри та захоплення Вашим внеском у розвиток університету.

Разом із привітаннями, будь ласка, прийміть мої найкращі побажання здоров’я та успіхів на новій посаді. Нехай виконання цієї почесної та відповідальної функції принесе задоволення і радість Пані Ректор, а також принесе подальший успіх Луцькому національному технічному університету в усіх сферах діяльності.

Дякуючи вам за співпрацю наших університетів досі, я сподіваюся, що в майбутньому ми можемо розраховувати на її ефективне продовження.

Проф. Д-р хаб. Інж. Збігнев Патер

Шановні колеги!

Я вдячна за інформацію про підсумок внутрішніх виборів нового ректора Луцького національного технічного університету на 2020-2025 роки та перемоги пані професора Ірини Вахович.

Мені приємно чути, що професор Ірина Вахович щиро орієнтована на розвиток міжнародної співпраці з такими іноземними університетами-партнерами, як Вроцлавський університет економіки та бізнесу. Я вважаю декларацію про підтримку міжнародного обміну студентами, аспірантами та працівниками дуже цікавою та перспективною для нашої подальшої співпраці.

Вроцлавський університет економіки та бізнесу прагне серед інших стати університетом, який виділяється в регіоні, проводячи оригінальні дослідження, значущі для міжнародної науки, та університетом, який розвиває компетенції майбутнього. Для досягнення цієї мети ми прагнемо побудувати ефективну співпрацю з університетами-партнерами за кордоном шляхом розширення партнерських стосунків з видатними дослідниками з-за кордону та розвитку міжнародних обмінів.

Я хочу висловити надію на подальшу успішну співпрацю з Луцьким національним технічним університетом.

З повагою,

Проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва

проф. доктор Богуслава Дреліч-Скульська

Американський університет в Сицилії

Шановна пані ректор, професор Ірина Вахович,

Мені дуже приємно надіслати найтепліші вітання Вам з нагоди призначення ректором Луцького національного технічного університету.

Я бажаю Вам успіху на вашій новій посаді, і я сподіваюся з задоволенням співпрацювати з вами для зміцнення наших тісних двосторонніх зв’язків та нашого партнерства. З найтеплішими та найкращими побажаннями

Проф. Самі Баша,

Американський університет в Сицилії