В Луцькому національному технічному університеті продовжується Тиждень психології. Щодня для студентів та викладачів відбуваються різноманітні тематичні тренінги, гостьові лекції та інтерактиви. Сьогодні ж молодь долучилася до психологічного квесту.

квестквестквест

Суть завдання полягала у тому, що у кожному з корпусів університету були заховані 6 станцій з маршрутними листами. На кожній з цих локацій студенти з різних спеціальностей проходили завдання, які "прокачували" командні здібності та комунікацію один з одним, розвивали нестандартне мислення та дозволили зануритись в атмосферу саморозвитку.

Захід організований за ініціативи груп ПС-21 та ПС-22. Переможці конкурсу будуть оголошені завтра, 26 квітня, й отримають цікаві призи на акустичному вечорі, що завершуватиме Тиждень психології в ЛНТУ.

квестквестквестквестквестквестквестквест