П’ятеро бійців ЛНТУ відібрані на професійний турнір зі змішаних єдиноборств ММА

12-13 червня в нашому місті цього року будуть незвичайними, адже на лучан та гостей міста чекає грандіозна мега-подія - фестиваль Європейський weekend в замку Любарта.

У програмі фестивалю:

-спортивні конкурси та безкоштовні майстер-класи для всіх охочих від мережі Центрів фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх»;

мачні страви європейської кухні від найкращих ресторацій нашого регіону;

иступи кращих DJ, вокалістів та інструментальних колективів України;

-ІV Традиційний Міжнародний професійний турнір з ММА «Lubarts Warriors».

У запеклих протистояннях зійдуться представники бійцівських клубів України з відомими спортсменами з Азербайджану, Туреччини, Італії, Сербії, Білорусі.

Дуже приємно, що п’ятеро бійців Луцького національного технічного університету будуть захищати честь України.

Впродовж цілого дня на глядачів чекатиме насичена розважальна програма, спортивні виступи та відкриті тренування, покази мод та професійні аніматори.

Організатори заходу гарантують лучанам та гостям міста незабутні емоції, яскраві враження, смачну кухню та крутий відпочинок! Приходьте підтримати наших спортсменів!

Кафедра фізичної культури, спорту та здоровя