13-15 січня 2023 р. на базі стрілецького клубу «Крила Грому» урочище «Золотий Фазан», Хмельницька обл., с. Пархомівці, відбувся кубок «Хрещенський Стрілок», який проводився в дисципліні компак-спортінг за правилами FITASC.

У змаганнях взяли участь 84 учасника. Магістр кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Василь Вдовенко став переможцем і здобув кубок.

спортспорт

17 - 19 березня 2023р. МСК «СОКІЛ», с. Суськ Рівненської обл. відбулися Всеукраїнські змагання зі спортінгу в якому взяли участь 74 спортсмена. Василь Вдовенко посів ІІ місце.

На Всеукраїнських змаганнях з компак-спортінгу 2023 що відбулися 28-30 квітня на базі стрілецького клубу «СВД Легіон» Івано-Франківської області села Підлужжя наш Василь Вдовенко зайняв ІІ місце.

спортспортспорт

Пишаємося досягненнями нашого здобувача, гідними спортивними результатами і бажаємо подальших яскравих звершень!

спортспортспорт

Кафедра фізичної культури, спорту та здоров'я