22 листопада відбулася цікава зустріч студентів спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення» та «Комп’ютерні науки» з ІТ-практиками – фахівцями з web-розробки.

Лекторами виступили:

Троханенко Іван – Senior Web Developer компанії O8 Agency;

Олександр Сивий – Senior Backend Drupal Developer компанії Factorial GMBH;

Микола Хомич – Senior Web Developer компанії InclindInc.

ІПЗІПЗІПЗ

Троханенко Іван спочатку розповів про свій шлях в ІТ. Описав стадії розробки проекту та поділився досвідом використання тих чи інших технологій на різних етапах розробки проекту.

Микола Хомич розповів про використання Drupal, PHP, JS, SCSS в своїй практичній діяльності. Також Микола зауважив, наскільки важливим є вільне володіння англійською мовою для програміста. Це і спілкування з закордонними роботодавцями без посередника-менеджера, це і робота в команді із англомовними колегами, це і читання документації в оригіналі.

Олександр Сивий також розповів про технології, які використовує в роботі. Однак зосередив свою розповідь на питаннях співбесіди. Розказав про співбесіди в його практиці. Обговорив зі студентами етапи співбесіди: інтерв’ю з HR, технічну співбесідy, фінальне інтерв’ю, офер та випробувальний термін.

ІПЗІПЗІПЗІПЗ

На закінчення зустрічі говорили про важливу роль саме softskills. Як розвивати softskills у побудові власної успішної кар’єри, тому що процес працевлаштування є непростим, оскільки підходи різних роботодавців вимагають не лише знань за спеціальністю, а й креативності та нестандартного мислення щодо вирішення поставлених задач.

Дякуємо фахівцям, що поділилися зі студентами своїм досвідом, історіями працевлаштування та успіху. Такі зустрічі відбуваються з метою покращення освітньої діяльності в університеті та забезпечення практикоорієнтованого підходу в реалізації освітніх програм.

Наталія Ліщина, кафедра ІПЗ