15 травня 2023 р. відбулося засідання Спілки Рад  молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, в якому взяли участь і представники Ради молодих вчених ЛНТУ.

Молоді вченіМолоді вчені

Метою заходу було обговорення поточних проблем та шляхів їх вирішення; стану та перспектив розвитку Рад молодих вчених; методів активізації діяльності та результативності роботи.

Учасники онлайн-зустрічі також обговорили спільну участь у реалізації проєктів Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України; про реєстрацію учасників у «Весняній школі молодого науковця 3.0 для АСПІРАНТІВ (АД’ЮНКТІВ)»; про участь у круглому столі із найкращими молодими вченими - стипендіатами державної іменної стипендії ім. Героїв Небесної Сотні.

Молоді вченіМолоді вчені

Важливим питанням стало обговорення підписання Меморандуму про партнерство, що визначає напрями співробітництва з РМУ при МОН України в частині координації зусиль у науковій діяльності, покращення якості підготовки фахівців, створення спільних освітніх та науково-дослідних проєктів.

Молоді вченіМолоді вченіМолоді вчені

Наприкінці засідання модератори запросили колег взяти участь у науково-популярному заході для молодих учених України «Ніч молодіжної науки – 2023 в умовах війни», що передбачатиме популяризацію наукових здобутків молодих учених, налагодження співпраці між молодими науковцями, встановлення зв'язків з основними стейкхолдерами та зарубіжними партнерами в умовах війни.

Олена Суринович, заступник голови ради молодих вчених ЛНТУ з міжнародних питань