5 березня 2024 року Рада молодих вчених разом зі студентами розпочала дослідження території села Жидичин та центру відновлення для українців, що постраждали від війни RE:Ukraine Housing Lutsk.

Однією з особливостей досліджень стало створення команд студентів за спеціальностями:

- Туризм і рекреація (під керівництвом Юлії Дащук);

- Архітектура (під керівництвом Данила Яловенка);

- Транспортні технології (під керівництвом Павла Мазилюка та Олександра Дубицького).

Молоді вчені Молоді вчені

Міждисциплінарне дослідження в подальшому може стати основою для нових проєктів та ОП.

Командне дослідження проводиться для:

-Об'єднання знань і навичок;

-Більш ефективного використання ресурсів;

-Підвищення мотивації;

-Розвитку нових навичок;

-Отримання кращих результатів.

Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені

Перший день досліджень включав: аналіз існуючої
ситуації з використанням безпілотного літального апарату, а також лекції на тему: «Презентація майбутнього Екокультурного простору «ПриСтань», яку провела Юлія Дащук.

В результаті досліджень має бути розроблений майстер-план території села Жидичин та план з'єднання території села з центром RE:Ukraine Housing Lutsk.

Молоді вчені

Рада молодих вчених