Понад 300 осіб із дев’яти відомих європейських університетів беруть участь у Unite! Dialogue, який відбувається у Вроцлавській політехніці, - йдеться на офіційному сайті університету.

Протягом трьох днів науковці обговорюватимуть та плануватимуть розвиток подальшої співпраці в рамках Unite!. Учасниками заходу стали представники кафедри менеджменту ЛНТУ.

Менеджмент

«Наразі Unite! складається з дев’яти університетів, які орієнтовані на розвиток сучасних технологій. Наша головна мета — розробити нову систему університетської освіти, тому ми пропонуємо нашим студентам низку міждисциплінарних навчальних програм і багато можливостей для міжнародного обміну», - каже професор Таня Бруль, президент Unite! і ректор Дармштадтського технологічного університету.

Менеджмент

Загалом майже 200 000 студентів навчаються в університетах, асоційованих у Unite! мережа налічує майже 200 000 студентів і майже 50 000 випускників щороку. Члени мережі тісно співпрацюють над більш ніж 80 проектами, і більше 2000 людей вже скористалися можливостями студентської мобільності.

Unite! Dialogue— це ключова циклічна конференція, відкрита для всіх учасників мережі, організована окремими університетами, що входять до Unite! Зустрічі покликані підвищувати авторитет Unite!, його бачення та цінностей серед спільноти університетів-членів.

Менеджмент

Чергову восьму зустріч організовує Вроцлавський науково-технічний університет під гаслом «Єднаймося! Екосистеми». Це підкреслює важливість співпраці та інтеграції в екосистемах європейських університетів.

Загалом у Вроцлаві зустрілися понад 300 викладачів, співробітників і студентів. Чотириденний захід має на меті підкреслити важливість співпраці та інтеграції в екосистемах європейських університетів. Усе це для подальшого стимулювання інновацій, продуктивності та сталого розвитку.

Менеджмент

Програма конференції передбачає наскрізні та пленарні засідання, зустрічі в кількох робочих групах. Вони присвячені, серед іншого, спільноті E+ або робочим пакетам Horizon Europe.

За матеріалами Вроцлавської політехніки