В ЛНТУ відбувся семінар «Проблеми та перспективи реалізації митної політики в умовах ведення війни». Організатори заходу – кафедра товарознавства та експертизи в митній справі, а серед учасників – провідні фахівці галузі, науковці та студенти ЛНТУ.

ТЕМС ТЕМС

Зокрема, основними спікерами заходу виступили:

Тарас Якимович - завідувач відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Волинського НДЕКЦ МВС;

Олег Гаган - начальник відділу митного оформлення 2 митного поста Луцьк;

Олександр Пахолюк - перший заступник голови управління державної міграційної служби у Волинській області;

Віталій Киричук - віце-президент Волинської торгово-промислової палати;

Валентина Черниш - прес-секретар Волинської митниці.

ТЕМС ТЕМС ТЕМС ТЕМС ТЕМС

Привітала учасників заходу ректор ЛНТУ Ірина Вахович, відзначивши важливість взаємодії науковців та спеціалістів-практиків, які вибудовують ефективну комунікацію, сприяючи розвитку кваліфікованої і перспективної молоді.

«Спеціальності кафедри товарознавства та експертизи в митній справі – це настільки цікавий, креативний і багатогранний напрямок, який поєднує у собі як технічну, так і економічну, юридичну складові. Сьогодні ми маємо поєднання цього освітнього напрямку із матеріалознавством, що дає змогу спільно досліджувати, працювати в лабораторіях, поглиблювати теоретичні знання і практичні вміння. Водночас, завдяки нашим партнерам і стейкхолдерам, ми відкриваємо нові можливості для розвитку, практики і працевлаштування наших здобувачів», - наголошує Ірина Вахович.

ТЕМС ТЕМС ТЕМС ТЕМС

Із вітальним словом виступила декан факультету митної справи, матеріалів та технологій Валентина Ткачук: «Вдячні вам за візит, ми завжди з нетерпінням чекаємо у гості професіоналів. Ви надихаєтеся професійними знаннями і радо ділитеся ними, а ми запалюємося завдяки вам, бо кожен гість – харизматичний, завжди приносить нам новації, позитив, ділиться тими практичними аспектами, яких не вистачає в теоретичному навчанні. Тому дякуємо і чекаємо на плідну та професійну дискусію».

ТЕМС ТЕМС ТЕМС

У ролі модератора заходу виступила завідувач кафедри ТЕМС Олена Пахолюк, вона ж наголосила на актуальності зустрічі:«Тема актуальна, тому що повномасштабне вторгнення росії дуже змінило наше життя, життя державних і бізнесових структур та організацій, це призвело до появи нових правових документів, реструктуризації чи реорганізації структур та служб, прийняття нових форм. Митна політика дуже важлива для держави, бо вона впливає на управління зовнішньо-економічною діяльністю, на виробництво товарів, на інвестиції, економічний розвиток та зовнішню торгівлю».

ТЕМС ТЕМС ТЕМС ТЕМС ТЕМС ТЕМС

Актуальними також є питання безпеки та обороноздатності, а тому особлива зацікавленість аудиторії була спрямована на тему змін, що відбулися у структурах, які представляють спікери, і як зміни вплинули на їхню діяльність.

Окрім того, в рамках семінару відбулася презентація наукових робіт здобувачів кафедри, а також пройшло обговорення зі стейкхолдерами та студентами проектів освітніх програм Митна справа та торгівля першого (бакалаврського) рівня вищої освіти і Товарознавство та експертиза в митній справі першого та другого (магістерського) рівнів.

ТЕМС