Комерційний директор компанії PitStop Ігор Возняк та провідний електрик Олександр Полицяк зустрілися зі студентами ЛНТУ, аби розповісти про можливості працевлаштування під час навчання. Молоді пропонують конкурентні переваги  у напрямку здобуття практичних навичок та заробітку, водночас, не припиняючи здобування освіти.

ПітСтоп

У заході взяли участь студенти та викладачі факультету транспорту та механічної інженерії, а саме здобувачі ОП «Автомобільний транспорт» і студенти факультету комп’ютерних та інформаційних технологій, які навчаються на ОП «Електроніка».

Студенти ЛНТУ нещодавно відвідували підприємство PitStop, де їм провели екскурсію, а охочі навіть пройшли співбесіди, за результатами яких частина молоді отримає пропозиції роботи на Bosch Car Service – у команді кращих експертів у сфері автосервісу.

Сьогодні представники PitStop розповіли про можливості працевлаштування у Bosch Car Service. Ця структура розвивається і потребує кваліфікованих працівників, які знаються на автомобільних конструкціях, електрообладнанні, володіють навичками діагностики та технічної експлуатації автомобілів.

Крім того, роботодавці погодилися зустрічати на своєму підприємстві студентів і викладачів для проведення практичних лабораторних занять, аби наочно показати, як відбуваються робочі процеси та взяти участь у них.

Щодо пропозицій працевлаштування, лектори кажуть, що шукають помічників майстра. Спочатку компанія навчатиме молодь, а коли студент зможе працювати самостійно, відповідно отримуватиме більшу зарплатню. Утім, відбір потенційних співробітників доволі серйозний, тож головним критерієм оцінки кожного є іскра в очах студента до обраної професії.

Окрім можливостей дуальної освіти, спікери разом з аудиторією обговорили особливості електроніки автомобілів, зачепили теми ремонту та обслуговування автівок. Багато нового дізналися від фахівців і викладачі, зокрема щодо підходів до занять зі студентами та надання їм актуальної інформації, яка знадобиться при подальшій практичній діяльності.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції