Ректор ЛНТУ уклала угоду із «ВОЛИНЬГАЗ»

24 березня, до Луцького національного технічного університету із робочим візитом завітали представники АТ «Оператор газорозподільної системи «ВОЛИНЬГАЗ». Так, обговорити плани та перспективи майбутньої співпраці із ректор ЛНТУ Іриною Вахович, деканом ФКІТ Інною Кондіус, а також із доцентом кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Олегом Кайдиком прийшли технічний директор АТ Дмитро Кукоба, начальник управління з персоналу Андрій Сировацький та головний метролог Сергій Сьомак.

ФОТОФОТО

ФОТО

В ході зустрічі сторони обговорили можливості та напрямки співпраці, а на завершення підписали меморандум про співпрацю. Така угода передбачає, зокрема, взаємодію у підготовці кваліфікованих фахівців для підприємства та залучення молодого персоналу. Таким чином студенти ЛНТУ зможуть проходити стажування та практику, мати дуальний спосіб навчання, що допоможе молоді знати не лише теорію, а й мати практичні навички, які необхідні в роботі.

ФОТО

Як зазначають у «ВОЛИНЬГАЗ», газова компанія зацікавлена у фахівцях сфери метрології, але надалі готова розглянути й інші напрями, за якими університет здійснює підготовку кадрів.