Чергове засідання вченої ради традиційно розпочалося із урочистостей. Сьогодні науковці ЛНТУ були відзначені почесними подяками та дипломами.

Так, ректор ЛНТУ Ірина Вахович вручила подяку управління освіти і науки Волинської ОДА за підготовку команди-переможця обласних змагань з робототехніки в категорії «Сумо» доценту кафедри комп’ютерних наук Ніні Здолбіцькій. Науковицю відзначили й подякою ЛНТУ за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, сприяння реалізації творчого потенціалу обдарованої і талановитої молоді.

вчена радавчена радавчена рада

Крім того, Ірина Вахович вручила диплом доктора філософії Вікторії Котенко, яка виконала дисертацію у Вінницькому національному технічному університеті відповідно до освітньо-наукової програми «Транспортні технології на автомобільному транспорті» й, відповідно, здобула ступінь доктора філософії у галузі знань «Транспорт» за спеціальністю «Транспортні технології».

Ірина Вахович привітала колег та побажала наснаги на нові наукові здобутки й натхнення на реалізацію професійних задумів.

вчена радавчена рада