10 листопада, ректор Луцького національного технічного університету Ірина Вахович радо зустріла колег із Національного університету «Запорізька політехніка» генерал-майора Олексія Котова та завідувача кафедри технологій авіаційних двигунів Дмитра Павленка. Сторони поспілкувалися про те, які нові виклики перед університетами поставило повномасштабне вторгнення російського агресора, перспективи розвитку авіаційної сфери в Україні, матеріалознавство та відновлення нашої держави.

фотофото

Крім того, в ході розмови домовилися про створення сприятливих умов для розвитку науки та співпраці між університетами; проведення спільних заходів, конференцій, семінарів практикумів та симпозіумів; створення спільних проектів та досліджень.

фотофото

Результатом зустрічі сторін стало підписання Меморандуму про співпрацю між Луцьким національним технічним університетом та Національним університетом «Запорізька політехніка».