12.09.2023 відбулися звіти аспірантів третього (освітньо-наукового) рівня освіти освітніх програм Підприємництво, торгівля та біржова діяльність та Менеджмент.

На заході були присутні гарант ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» третього рівня вищої освіти проф. Любов Ліпич, гарант ОП «Підприємництво та бізнес-адміністрування» другого рівня вищої освіти проф. Оксана Полінкевич, професор, декан факультету бізнесу та права Любов Ковальська, професор кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Ігор Кривов’язюк, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Максим Войчук, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Юрій Фесіна, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Катерина Оксенюк, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Олена Завадська.

птлПТЛ

Аспіранти представили цікаві доробки та дослідження. Заслуговують на увагу наукові доробки таких здобувачів: Дарії Подолян (науковий керівник Наталія Вавдіюк), Олександр Бурбан (науковий керівник Ігор Кривов’язюк), Володимир Топалов, Роман Топалов, Владислав Оніщук, Олександр Голій, Андрій Дмитрук (науковий керівник Любов Ковальська), Іван Левчук, Олег Левчук (науковий керівник Катерина Оксенюк), Владислав Козлюк (науковий керівник Максим Войчук), Віталій Павшук, Валерій Павшук, Володимир Герило (науковий керівник Любов Ліпич), Максим Брошко (науковий керівник Людмила Павлюк).

ПТЛПТЛ

Кафедра підприємництва, торгівлі та логістики бажає здобувачам третього (освітньо-наукового) рівня освіти освітніх програм Підприємництво, торгівля та біржова діяльність та Менеджмент успіхів у науковій сфері та професійного розвитку молодим науковцям.

Оксана Полінкевич, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики