Аграрна галузь на сьогодні є однією із стратегічних та перспективних в нашій країні, а інтеграція науки та практики є одним із пріоритетних напрямів діяльності сучасного ЗВО, який готує фахівців цього напрямку.

Співпраця із науковими установами та обговорення освітніх програм із стейкхолдерами стало доброю традицією в ЛНТУ, адже лише практики можуть чітко сказати, які саме знання необхідні майбутнім фахівцям будь-якої галузі.

Агрономія

Так, на кафедрі агрономії відбулась чергова зустріч із партнерами. До дискусії долучились директор Поліської дослідної станції ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського», к. с/г. н. Володимир Гаврилюк, директор Волинської філії ДУ «Інститут охорони ґрунтів України», к. с/г. н. Андрій Бортнік

АгрономіяАгрономія

Завідувач кафедрою Микола Зінчук розповів, які зміни плануються та озвучив, які саме напрями цікаві здобувачам, а це набуття практичних навичок у проведенні досліджень, проходження практики у провідних виробничників регіону та залучення до гостьових лекцій кращих практиків. Директор Поліської дослідної станції ННЦ ІГА, Володимир Гаврилюк запропонував взяти до уваги впровадження інтерактивних методів навчання, які передбачатимуть моделювання ситуацій та спонукатимуть здобувачів до пошуку альтернативних рішень.

АгрономіяАгрономія

Важливим аспектом зустрічі було визначити слабкі та сильні сторони освітньої програми, на що звернути увагу в розробці робочих програм та курсів, особливо тих, що стосуються набуття практичних навиків майбутніх фахівців.

Кафедра агрономії