У Луцькому національному технічному університеті відбулося чергове засідання вченої ради, під головуванням ректора Ірини Вахович.

Учасники засідання розглянули чотири основні питання та одне «Різне».

Вчена радаВчена радаВчена рада

Серед усього, зі звітом про фінансово-господарську діяльність університету за 2022 рік виступила головний бухгалтер ЛНТУ Катерина Рудь. Після обговорення звіту, члени ради затвердили фінансовий план доходів та видатків на 2023 рік.

Вчена радаВчена рада

Прозвітувала щодо наукової та науково-технічної діяльності за 2022 рік та впровадження результатів наукових досліджень в освітній процес проректор з НПР та досліджень проф. Олена Лютак. Вона акцентувала увагу на показниках наукової діяльності, кількості публікацій та рейтингування ЛНТУ у наукометричних базах. Крім того, за словами Олени Лютак, у 2022 році були відкриті 3 спеціалізовані вчені ради з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук, а також збільшилася кількість аспірантів. Окрему увагу проректор звернула на виконання науково-дослідних робіт та госпдоговірних тем та реалізацію проектів в рамках Програми Еразмус+ КА2.

Проректор також прозвітувала про участь студентів у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах наукових робіт, діяльність Ради молодих вчених та досягнення науковців ЛНТУ впродовж року.

Вчена радаВчена радаВчена радаВчена рада

Своєю чергою, про реалізацію Комплексного плану заходів щодо поширення антикорупційних знань серед працівників, студентів, аспірантів та докторантів ЛНТУ на 2022-2023 навчальний рік і Антикорупційної програми університету доповів уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції Сергій Зицик.

Відтак, вчена рада затвердила Комплексний план заходів та Антикорупційну програму на 2023-2024 навчальний рік.

Насамкінець, члени вченої ради розглянули питання про виконання ухвал вченої ради та затвердили низку положень.

Вчена радаВчена радаВчена радаВчена рада