До ЛНТУ прибули фахівці одного із наймасштабніших об’єктів енергетичної галузі України – Рівненської атомної електростанції. Представники ДП «НАЕК»Енергоатом» ВП «Рівненська АЕС» зустрілися зі здобувачами освіти, аби розповісти про можливості працевлаштування та професійної реалізації на енергетичному об’єкті.

РаесРаесРаес

Основними спікерами заходу стали фахівець з підготовки кадрів Оксана Желєзняк та заступник начальника електроцеху по роботі з персоналом Олег Рибачок. Слухачі – студенти кафедри електричної інженерії факультету архітектури, будівництва і дизайну ЛНТУ.

Привітав учасників заходу завідувач кафедри електроінженерії Юрій Грицюк та звернувся до студентів: «Наші партнерські зв’язки та співпраця із представниками РАЕС доволі давня і ми ці зв’язки плекаємо й дуже надіємося, що отримавши знання та дипломи, хтось із вас, студентів, працюватиме на такій відповідальній роботі як управління атомною електростанцією. Ця робота дійсно відповідальна, важлива і має багато викликів особливо в наш час. Атомна енергетика – це той базис, який витягує енергетичну систему в повній мірі і створює надійне електропостачання для побутових, промислових приймачів і ця галузь має доволі великі перспективи. Тож сподіваюся, що серед вас знайдуться такі люди, які в майбутньому підтримуватимуть її розвиток».

РаесРаесРаесРаесРаес

Перед тим, як розпочати спілкування зі здобувачами, представники електростанції продемонстрували відеоролик «Один день із життя працівника Рівненської АЕС». Тут показали людей, завдяки чиїй праці Україна повною мірою забезпечена електрикою та захищена від енергетичних небезпек.

РаесРаес

«У відео ви побачили найменше з усього, що ми можемо вам показати, але я думаю ви усвідомили масштаби, яке це насправді велике підприємство і що воно собою представляє», - зауважила Оксана Желєзняк.

РаесРаесРаесРаес

Фахівець з підготовки кадрів розповіла молоді про те, як працевлаштуватися на РАЕС, яке резюме необхідно подати та яким чином відбувається підбір кадрів. Вона детально поінформувала про соціальний пакет та медичне страхування, які передбачені для працівників електростанції,  про можливості проходження практики та навчання за дуальною освітою, про кар’єрний розвиток працівників, підвищення кваліфікації та про додаткові можливості для самореалізації, відпочинку, оздоровлення тощо.

РаесРаесРаесРаес

Своєю чергою, Олег Рибачок акцентував увагу на широких можливостях реалізації фахівців різноманітних технічних спеціальностей, адже потужності і масштаби підприємства вимагають великої кількості кваліфікованих кадрів і відповідальної роботи. Він детально зупинився на особливостях відбору претендентів на посади та питанні кар'єрного зростання.

РаесРаесРаесРаесРаесРаес

Одночасно, спікери наголосили, що чимало випускників ЛНТУ працюють на РАЕС, зокрема й на керівних посадах, тож і нинішніх студентів закликали відповідально здобувати освіту, аби згодом гідно представляти надзвичайно важливу для України і для світу енергетичну галузь. Водночас, молодь активно цікавилася можливістю проходження практики на підприємстві та подальшого працевлаштування.

РаесРаесРаес