Студенти другого курсу спеціальності облік і оподаткування Анна Кравчук та Вікторія Гезун в рамках проекту Job Shadow Day відвідали приватне мале підприємство «Торговий Дім «Експрестехпостач» і спробували себе в ролі «тіней» головного бухгалтера та працівника бухгалтерії підприємства.

підприємствопідприємство

Компанія ПМП «ТД «Експреспостач» займається реалізацією підшипників, ланцюгів, гумової продукції для техніки, різними інструментами та деталями, які точно стануть в нагоді кожному власнику транспортних засобів.

Студентам провели екскурсію підприємством, показали склади та магазини, розповіли про філії цієї компанії, особливості комунікації між філіями та центральним офісом, показали, як нараховується зарплата та порядок оформлення документів, пов’язаних з цим процесом.

Студентка Анна Кравчук зауважила: «Я провела день, спостерігаючи за роботою головного бухгалтера підприємства. Особливо вразила насиченість роботи комунікацією з менеджерами підприємства, працівниками бухгалтерії, представниками клієнтів. Для себе я зрозуміла, що обрала сучасну, «живу» та цікаву професію з величезними кар’єрними можливостями».

підприємствопідприємство

Важливим етапом було безпосередньо професійне стажування, в рамках якого студенти від «менторів» Сергія Гринявського і Анни Ключак дізнались про специфіку фінансового та управлінського обліку на підприємстві, про організацію бухгалтерського обліку на ПМП «ТД «Експреспостач».

Головний бухгалтер Сергій Гринявський підкреслив, що  це надзвичайно корисний і цікавий захід, який дозволяє молодим людям побачити зсередини роботу бухгалтерії. Їм, як роботодавцям, такі зустрічі корисні тим, що в ході спілкування зі студентами вони мають можливість підібрати собі нових практикантів, а в подальшому нових працівників».

Зокрема, випала можливість у студентів долучитись до процесу заповнення документів у спеціалізованій бухгалтерській програмі.

Висловлюємо вдячність працівникам компанії ПМП «ТД «Експреспостач» за готовність до плідної співпраці у форматі «бізнес-освіта», цікавий досвід, можливість для молоді побачити свою професію в реальних умовах та на один день уявити себе головним бухгалтером торгівельного підприємства!

підприємство