Продовжуємо тісну співпрацю, що триває понад 5 років з Територіальний центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцької міської територіальної громади. Робота фахівців центру - це про професійність, безмірну емпатію і відданість справі соціальної підтримки найбільш вразливих категорій населення.

Соціальне забезпечення

В цьому в черговий раз переконались студенти спеціальності «Соціальне забезпечення» під час свого візиту до установи. На зустрічі ознайомились з основними напрямками діяльності центру, проблемними питаннями та роботою закладу в умовах воєнного стану.

Соціальне забезпечення Соціальне забезпечення Соціальне забезпечення

Які технології і документальна база використовуються у роботі з вразливими категоріями населення?

Що таке екстренне кризове втручання?

Як відбувається соціальна інтеграція та реінтеграція?

Який механізм надання прихистку людям без постійного місця проживання? Вичерпні відповіді отримали від директора центру Галини Шатецької та заступника директора Лариси Колядко.

Щиро дякуємо за нелегку, але таку потрібну роботу!

Кафедра соціогуманітарних технологій