Кафедра цифрових освітніх технологій активно співпрацює з стейкхолдерами та запрошує їх для проведення пізнавальних та орієнтованих на майбутню професійну діяльність занять. В рамках такої співпраці, 23 вересня 2023 року на кафедру завітав Давид Цінделіані – інженер-програміст ТРЦ Порт-Сіті.

alt

Під час проведення лекційного заняття Андрій висвітлив питання щодо практичних аспектів роботи інженера-програміста, які включають такі основні складові, як: адміністрування локальної мережі; робота з базою даних ФОПів; технічне обслуговування персональних комп’ютерів та мережевого обладнання. Також лектор наголосив на необхідних компетентностях майбутнього фахівця, якими повинні володіти випускники спеціальностей 014.09 Середня освіта (Інформатика) та 015.39 «Професійна освіта (Цифрові технології)» для того, щоб працювати на посаді інженера-програміста.

alt

Отримані знання та практичний досвід корисні майбутнім фахівцям для формування їх професійної спрямованості та відповідних компетентностей у процесі вивчення ними навчальних дисциплін «Кодування інформації та архітектура комп’ютера», «Основи робототехніки», «Комп'ютерні систем та мережі», «Оганізація баз даних та знань», тощо.

alt

По завершенні заходу студенти подякували лектору за цікаве та пізнавальне заняття, а він, в свою чергу, запросив їх на екскурсію до ТРЦ, щоб практично ознайомитись з серверним обладнанням, яке інженер-програміст та його відділ обслуговує.