Родина науковця ЛНТУ змагатиметься за першість на Всеукраїнському «сімейному» фестивалі

17 квітня 2021 року в місті Володимир-Волинський відбувся обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я», в якому брала участь сім’я доцента кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я Луцького НТУ Хомича Анатолія Вікторовича. Напередодні родина Анатолія Хомича здобула перемогу на міському фестивалі.

В даному заході взяли участь 12 сімей з районних центрів Волинської області. Спортивна частина включала в себе 5 естафет, які зараховувалися до основного заліку команди.

Сім’я Анатолія Вікторовича показала справжній приклад єднання і взаєморозуміння та була налаштована тільки на перемогу. А в підсумковому заліку знову була найспритнішою з-поміж усіх сіме, та буде представляти Волинську область на Всеукраїнських змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім’я», які відбудуться в Києві!

За результатами змагань місця розподілилися так:

місце – сім’я Хомич (м. Луцьк);

місце – сім’я Гловацьких (м. Володимир-Волинський);

місце – сім’я Рурич (м. Володимир-Волинський).

Вітаємо нашу найспортивнішу сім’ю та бажаємо перемоги на Всеукраїнських змаганнях.

Кафедра фізичної культури, спорту та здоровя