Розробки та профорієнтація: ЛНТУ презентував себе на «Науковому пікніку 2023»

11 травня у ОЗЗСО Торчинський ліцей відбувся науково-популяризуючий захід, що об’єднав декілька освітніх та наукових закладів «Науковий пікнік 2023». Захід відбувається, уже традиційно, зі спільної ініціативи Управлінням освіти і науки Волинської ОДА та Малою академією наук.

фотофотофотофотофото

Так, викладачі та студенти ЛНТУ продемонстрували школярам Торчинської громади можливості факультетів, наукові розробки та цікаві кейси. Тут молодь мала можливість покерувати роботами, навчитися користуватися різноманітними приладами для досліджень, надавати першу медичну допомогу на спеціальному манекені, перевіряти гроші на фальшивість, оглянути можливості 3Д моделювання та багато іншого. Справжній захват відчували школярі від того спектру можливостей, які представляє наш університет і це лише маленька частина того, що майбутніх студентів може зацікавити під час навчання в ЗВО. Тим часом, спілкуючись із нашими викладачами, учні уже «приглядали» для себе ті спеціальності, які їх можуть зацікавити і охоче розпитували про особливості навчання.

фотофотофотофотофото

Варто зазначити, що участь у відкритті «Наукового пікніка» взяли: відповідальний секретар приймальної комісії ЛНТУ Ірина Бандура, начальниця управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Наталія Матвіюк, помічник народного депутата України Вячеслава Рубльова Юрій Харченко, представники Волинської обласної Малої академії наук та її очільниця Тетяна Михалюк, голова Торчинської ОТГ Юрій Кревський.

фотофотофотофотофотофотофотофото