Представники ЛНТУ взяли участь у міжнародному вебінарі, який стосується підтримки України у вищій освіті «International Contact Webinar: Supporting Ukraine in Higher Education».

Вебінар

Платформа для спілкування та налагодження взаємодії зі світовими партнерами була створена за ініціативи Національного Еразмус+ офісу в Україні спільно з Міністерством освіти та науки України, а також European Association for International EducationGerman-Ukrainian Academic SocietyLeibniz University Hannover та Erasmus Student Network Ukraine у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та Національними Еразмус+ Агентствами країн-членів Програми.

Взяли участь в онлайн заході проректор з НПР та партнерства Надія Ковальчук та начальник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Корнейко.

Вебінар

Вебінар влаштований з метою налагодження та посилення співпраці між українськими та європейськими університетами. Так, спікери ознайомили українських освітян із міжнародними можливостями у часи війни та програмами, якими вони можуть скористатися за міжнародного сприяння.

У ході конференції, із вітальними промовами виступили: координатор Сектору Освіта і Наука Представництва ЄС в Україні Віра Рибак; Лучія Джанніні, Виконавче агентство з питань європейської освіти та культури; Сергій Шкабко, Міністерство освіти і науки України.

Вебінар

Згодом, запрошені спікери презентували додаткові можливості у сфері освіти в Україні та розповіли про шляхи посилення співпраці із європейським товариством. Насамкінець, учасники заходу попрацювали у секціях, де обговорили актуальні питання та проблеми вищої освіти, а також обмінялися цінними порадами та досвідом.

Загалом, доєдналися до зустрічі 224 українських та іноземних учасників. Крім того, після представлення міжнародних освітніх можливостей, заклади освіти мали нагоду презентувати себе та познайомитися із колегами.

Нагадуємо, що про всі міжнародні можливості в ЛНТУ, програми навчання та стажування за кордоном можна дізнатися у відділі міжнародних зв‘язків: https://lntu.edu.ua/uk/diyalnist/mizhnarodna та за посиланням: https://lntu.edu.ua/uk/prohramy-dlya-studentiv