Перейти до основного вмісту

19 червня, відбувся конгрес цифрової трансформації, на якому були присутні науковці Луцького національного технічного університету професор Оксана Полінкевич та професор Олена Кузьмак. Цифрова трансформація у бізнесі стала фактом. Аналітика даних, оцифрування внутрішніх процесів, автоматизація та мобільні технології — галузі, які стають необхідними для ефективного функціонування компаній.

Бізнес-мета цифрової трансформації, безсумнівно, полягає у скороченні витрат, підвищенні якості та підвищенні привабливості пропозиції. Варто зазначити, що цифрова революція, що відбувається на наших очах, передбачає постановку клієнта у центр уваги. Це твердження передбачає постійний моніторинг та збирання даних про потреби та відносини споживачів і навіть прогнозування їхньої поведінки. Використання нових технологічних рішень, безсумнівно, впливає отримання конкурентної переваги над ринком. Ті компанії, які стануть цифровими підприємствами, будуть лідерами змін у бізнесі у своєму секторі.

На конгресі були виголошені доповідді: Рафал Гурскі (Empik) − Гіперавтоматизація: як поєднати поточні ІТ-ініціативи з масштабною автоматизацією;  Ярослав Випіховський (7bulls) – Подаруйте собі друге життя – як подолати технологічний борг на шляху до цифрової трансформації бізнесу; Малгожата Висолух (Симфонія) − Цифровізація вашої компанії: як утримати єдиний непоновлюваний капітал під контролем; Агнешка Лісневська (Unum) − Роль команди проекту у розробці автоматизації бізнес-процесів; Кароліна Куликовська-Грушекка (DZP) − Правові аспекти цифровізації підприємств; Давид Саланськи (KRUK SA) − З помічником чи без? Де та коли використовувати віртуальних помічників; Ярослав Желінський (ІТ-консалтинг) − Моделі та підходи до оцінки готовності організації до цифрової трансформації.

конгресконгресконгрес

З 20 червня по 24 червня був проведений тренінг «Соціальна відповідальність університету: заклади вищої освіти та соціальна відповідальність». Він був скерований для осіб, які займають адміністративні посади в університеті.

Курс розкриває концепцію розуміння та практику застосування соціальної відповідальності університетів, яка є розширенням духу корпоративної соціальної відповідальності та базується на прагненні до знань та істини, розвитку громадянської свідомості та довгостроковому розвитку суспільства.

Суть університету полягає в тому, щоб взяти на себе соціальну відповідальність, і викладачі, студенти та адміністратори повинні реагувати на це через викладання, наукові дослідження та участь у розвитку суспільства, щоб університет міг стати місцем надії для майбутнього розвитку.

 Проводиться в рамках проекту співфінансованого Європейським Союзом 101094100 EECORE — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH-UA-IBA / ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCHRSCH.

конгресконгресконгрес

20 червня відбулася міжнародна конференція SUSTAINABLE DEVELOPMENT IN MANAGEMENT SCIENCE - BUSINESS – SELF-GOVERNMENT (Сталий розвиток у науці управління – бізнес - самоврядування). Конференція відбулася на базі Ченстоховського технологічного університету, співорганізаторами є ДУ "Інститут регіональних досліджень" М. І. Долішнього НАН України”, WSB Merito University в Познані, Жешувський університет,  Львівський національний університет імені Івана Франка, Головна школа бізнесу у Варшаві, Люблінський політехнічний університет, Луганський національний університет ім Тараса Шевченка, ГО "Інтелектуальний простір".

Професор Оксана Полінкевич виступила разом із колегами професором Віктором Тринчуком та професором Інною Ховрак з презентацією власних досліджень «Оцінювання роботодавцями стратегії навчання впродовж життя. Навчання впродовж життя означає постійне прагнення до знань і навичок протягом усього життя людини. Це добровільний процес, спрямований на самовдосконалення та професійний розвиток. У сучасному світі, що швидко змінюється, важливо постійно оновлювати свої знання, щоб залишатися конкурентоспроможними на ринку праці. Навчання впродовж життя допомагає адаптуватися до нових технологій та змінних вимог роботи. Це стратегія, яка підвищує гнучкість і ефективність працівників. Роботодавці все більше усвідомлюють важливість навчання впродовж життя для підтримання конкурентоспроможності своїх компаній. Згідно з останніми опитуваннями, більшість роботодавців позитивно ставляться до ідеї постійного навчання працівників. Вони розуміють, що інвестиції у навчання допомагають підвищити продуктивність і ефективність роботи. Однак, існують певні виклики, пов’язані з впровадженням цієї стратегії. Це потребує комплексного підходу та підтримки на всіх рівнях організації.

конгрес

 

конгресконгресконгрес

Завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Оксана Полінкевич