В п’ятницю 15 вересня на базі кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій відбувся науково-практичний семінар на тему «Розвиток ІТ галузі», який присвячений відзначенню Міжнародного дня програміста. В заході взяли участь Сергій Корука, PHP developer «Iconxlab», «СвояCRM», Роман Грудецький, проректор з науково-педагогічної роботи та цифрової трансформації ЛНТУ та здобувачі вищої освіти спеціальності 126 Інформаційні системи та технології освітньої програми «Інформаційні системи та технології охорони і безпеки», спеціальності 174 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології освітніх програм «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «Системи керування безпілотними апаратами», спеціальності 175 Інформаційно-вимірювальні технології освітня програма «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології» та спеціальності 176 Мікро- та наносистемна техніка освітньої програми «Мікро- та наносистемна техніка».

Сергій Корука виступив з доповіддю «Як подати себе на співбесіді в ІТ компанії».

ФКІТ

Спікер розповів про основні аспекти роботи в ІТ галузі від старту співбесіди до безпосередньої роботи в ІТ компанії.

ФКІТФКІТ

Спікер розповів про найбільш поширені мови програмування та де шукати роботу.

ФКІТФКІТ

На завершення доповіді спікер розповів про планування задач.

ФКІТФКІТ

Роман Грудецький виступив із доповіддю на тему «IT-освіта - заради майбутнього».

ФКІТ

Спікер розповів про категорії програмістів та топ 10 причин чому варто стати ІТ спеціалістом.

ФКІТ

Також спікер розповів з чого почати, плюси роботи програмістом та перспективи ІТ.

ФКІТФКІТФКІТ

Результати показали, що 81,5% релокованих за кордон ІТ-компаній усе ж планують повертати бізнес до України, 5,6% з них — уже в процесі повернення. Крім того, 93,4% ІТ-компаній планують продовжувати інвестувати в Україну.

Дякуємо спікерам за змістовні мотиваційні доповіді.

Завідувач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Юрій Лапченко.