У Луцькому національному технічному університеті понад тисяча талановитих, перспективних та успішних випускників бакалаврів отримали омріяний диплом. Для випускників 2023 цьогоріч влаштували справжнє свято, урочистий момент, аби хоча б трохи подарувати молоді відчуття безтурботності, яке у них забрала війна.

Захід відбувався на оновленій площі перед головним корпусом ЛНТУ. Святковий настрій випускникам, батькам та друзям одразу ж подарував військовий оркестр Луцького прикордонного загону. Потому усі пристуні виконали Гімн України та вшанували пам’ять тих, хто віддав життя за нас та Україну.

Випуск ВипускВипускВипускВипуск

Примітно, що саме сьогодні відбувається і відзначення 57-ої річниці заснування ЛНТУ, на чому одразу наголосили ведучі заходу: «Усі ми з часом змінюємося, набуваємо цінного досвіду, цікавих знайомств та нових знань. За роки навчання в університеті змінилися і ви: стали сміливіші, освічені, відкриті до нових життєвих горизонтів та яскравих злетів. Разом із вами змінювався університет: ми спільно робили його інноваційним, модернізованим, цифровізованим, простором, у якому кожен може почуватися вільно та комфортно, втілювати свої мрії у життя і постійно вдосконалюватися. Саме сьогодні ми відзначаємо 57-му річницю Луцького національного технічного університету».

ВипускВипускВипускВипускВипускВипускВипуск

Із вітальною промовою до бакалаврів 2023 звернулася ректор ЛНТУ Ірина Вахович: «Щиро рада вітати вас! Ми з вами прожили 4 роки, але чи усьому ми вас навчили?! Повірте, ні! Не через те, що ми цього не хотіли або не хотіли ви, а тому що знання – це категорія безкінечна. Після перемоги Україні потрібні будуть висококваліфіковані фахівці усіх напрямів, які представлені в нашому багатогранному університеті, тому ми обов’язково з вами ще будемо зустрічатися. Я бажаю кожному з вас благодаті, щоби життєвий шлях був успішний і щасливий. Матиму за велику честь сьогодні відзначити вас та вручити дипломи бакалавра».

ВипускВипускВипускВипускВипуск

Серед почесних гостей сьогоднішнього свята народні депутати України Ірина Констанкевич та В’ячеслав Рубльов, який є заступником голови Наглядової ради ЛНТУ.

«У вас завершився певний етап у житті – здобуття вищої освіти, дорослішання і напевно кожен з вас думає про те, що чекає мене завтра, що чекає Україну, що чекає нас усіх. І одна думка домінує – це почуття вдячності за те, що ми маємо можливість сьогодні отримувати дипломи і мріяти про майбутнє, бо наші захисники нас боронять. Головне, це наша подяка їм. Давайте правильно змоделюємо наше життя, що поки ті, хто боронять нашу Україну і дбають про наше майбутнє, від вас залежить як збудувати Україну на найближчу перспективу. Вашими інтелектуальними можливостями, характерами, вашою силою волі ви повинні досягнути того рівня, який закладений генетично, бо ви справді є великими українцями», - наголосила Ірина Констанкевич.

ВипускВипускВипускВипускВипускВипуск

«Ви – наше майбутнє, бо ви та інтелектуальна складова, яка після перемоги буде розвивати нашу Україну. Ви ті, на кого ми сподіваємося і віримо, коли ви будете отримувати магістерські дипломи, буде перемога та мир і ви зможете вкладати свій інтелект не тільки у військовий потенціал країни, що ЛНТУ робить з початку повномасштабного вторгнення, а й в економіку, яка динамічно розвиватиметься. Нехай Бог береже вас та ваші сім’ї, успіхів вам у вашій нелегкій праці», - звернувся до випускників В’ячеслав Рубльов.

ВипускВипускВипускВипускВипускВипускВипускВипуск

Після вітальних слів офіційно розпочалося вручення дипломів. Декани факультетів урочисто вітали своїх здобувачів, з якими провели останні чотири роки та виголошували наказ про відрахування з числа студентів ЛНТУ.

Щасливі, усміхнені, красиві вони крокували на сцену за документом, який засвідчує їхні знання, наполегливу працю і бажання бути кращим, вдосконалюватися, мріяти і досягати життєвих висот.

ВипускВипускВипускВипускВипускВипускВипуск

Приємними дарунками для випускників стали музичні композиції у виконанні талановитих студентів та запрошених гостей, зокрема на сцені виступили Вікторія Павлів, квартет на чолі із Сергієм Герциком та Заслужений артист естрадного мистецтва України, композитор та виконавець Сергій Скулинець.

ВипускВипускВипускВипускВипускВипускВипускВипускВипускВипускВипуск

На завершення, разом з артистами, новоспечені бакалаври, їхні рідні та близькі, сьогоднішні студенти та їхні наставники виконали гімн ЛНТУ.