Більше сотні бакалаврів отримали дипломи на факультеті митної справи, матеріалів та технологій. Щасливим, у мантіях, з новими сподіваннями та великими мріями випускникам вручили бажаний документ про закінчення освіти.

фммтФммтФммт

Урочистості розпочалися із привітання випускників та їхніх батьків від декана факультету митної справи, матеріалів та технологій Валентини Ткачук.

«Дорогі випускники, я впевнена, що сьогодні ви твердо можете сказати, що правильно обрали заклад вищої освіти – ЛНТУ. Ми з вами унікальні: у нас багато світлих яскравих спогадів про студентське життя, досвід навчання під час пандемії, а сьогодні ми зустрілися в умовах страшної агресії росії. Дякуючи Збройним Силам України сьогодні ми тут разом, можемо мріяти, будувати плани, тримати один одного за руку та підставляти плече», - наголосила декан.

Водночас, Валентина Ткачук побажала випускникам нових вершин, омріяних досягнень на професійній ниві, міцного здоров’я та миру в Україні.

ФммтФммтФммт

Зі словами привітання до бакалаврів та їхніх батьків звернувся проректор з НПР та досліджень Олег Заболотний: «Я хотів би подякували, перш за все, вашим батькам, рідним, близьким та друзям, усім тим, хто підтримував вас впродовж років навчання. Хочу подякувати вашим викладачам, які вкладали у вас знання вміння та працю, завдяки чому ви стали фахівцями. Нелегкі роки ми переживаємо сьогодні в Україні, але я впевнений, що це тільки зміцнить вашу віру, а усі випробування допоможуть зрозуміти, чого насправді ми прагнемо, куди йдемо і головне - з ким. Тому будьте мудрими професійними, підтримуйте батьків, ЗСУ та любіть Україну».

ФммтФммтФммтФммт

Із рук проректора найбільш активні і талановиті студенти отримали дипломи із відзнакою та подяки за підписом ректора ЛНТУ Ірини Вахович.

Із мотиваційними спічами до новоспечених бакалаврів звернулися завідувачі кафедр, а це: завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмила Матвійчук, завідувач кафедри технологій та обладнання переробних виробництв Сергій Голячук, в.о.завідувача кафедри матеріалознавства Наталія Імбірович та завідувач кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Олена Пахолюк.

ФммтФммтФммтФммт

Подякувала викладачам за підтримку та роки, проведені зі студентами пліч-о-пліч, випускниця Юлія Коржик. Вона зазначила, що саме наукові наставники допомогли молоді стати фахівцями, знайти себе у світі та надихали на професійні й особисті звершення. Тож, від імені усіх випускників, дівчина побажала викладачам щастя та нових перемог.

Натомість, мама випускниці Алла Коржик висловила слова вдячності науково-педагогічному колективу ЛНТУ , а випускникам побажала максимально реалізуватися у житті та досягати лише успіхів.

ФммтФммтФммтФммтФммтФммтФммт

На завершення урочистих промов та привітань, вручили дипломи своїм випускникам завідувачі кафедр. Після чого, привітали талановитих і уже дорослих фахівців рідні та близькі, обмінюючись обіймами, квітами та найщирішими усмішками!

ФммтФммтФммтФммтФммтФммтФммтФммтФммтФммт

Бакалаври 2022, вітаємо вас! З вірою у ЗСУ, все буде Україна!