ЩО ТАКЕ БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА
ТА ЯК ЇЇ ОТРИМАТИ?

26 жовтня 2016 року до студентів четвертого та п’ятого курсу факультету бізнесу завітали представники Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: в.о. директора Ольга Кудрицька та головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Світлана Прус.

Під час зустрічі пані Ольга зазначила, що основним завданням центру є надання безоплатної вторинної правової допомоги соціально незахищеним категоріям осіб у цивільних та адміністративних процесах. Безоплатна правова допомога – це правова допомога, що гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів та інших джерел.

Лектори розповіли присутнім про поняття первинної та вторинної правової допомоги, категорії громадян, на які поширюється дія закону «Про безоплатну правову допомогу», діяльність Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Головний меседж, який пролунав для студентів від гостей заходу був такий: «Особа, яка потребує представництва своїх інтересів в суді та не має достатніх фінансових можливостей для здійснення цього представництва, має змогу звернутись до центру та отримати допомогу кваліфікованого захисника – адвоката, який надаватиме свої послуги безоплатно для клієнта».

Після завершення бесіди Ольга Кудрицька відповіла на усі питання аудиторії та надала контакти Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Дякуємо Ользі Ярославівні за цікаву та корисну зустріч, настанови й побажання для студентства.

Любов Ковальська,
завідувач кафедри економіки та підприємництва

Катерина Оксенюк,
доцент кафедри економіки та підприємництва