В період з листопада 2022 року по березень 2023 року представниками кафедри маркетингу - завкафедри доцентом Лорві І.Ф.,доцентом Ковальчуком О.В. та професором Войтовичем С.Я., організовано та проведено серію зустрічей з учнями випускних класів ліцеїв Луцька та Волинської області.

МаркетингМаркетингМаркетинг

Зокрема, з дозволу та за сприяння директорів, заступників директорів відбулися очні зустрічі з учнями ліцеїв м. Луцька № 4, 5, 10, 11, 14, 15, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27. Крім того, представники кафедри відвідали Гіркополонківський, Заборолівський та Підгайцівський ліцеї.

В онлайн форматі за участі відповідального секретаря приймальної комісії ЛНТУ Бандури І.О. проведено зустріч з представниками ліцеїв Маневицької територіальної громади.

МаркетингМаркетингМаркетинг

Відкритості та об’єктивності таким зустрічам додавало долучення до них здобувачів кафедри.

За задумом, метою таких зустрічей було не лише поінформувати майбутніх абітурієнтів про ЛНТУ, його освітні програми, успіхи і плани подальшого розвитку університету, а, що не менш важливо, вислухати майбутніх абітурієнтів, почути їхні очікування від вищої освіти, краще зрозуміти, які знання та компетентності вони хочуть здобути, аби бути успішними у житті. І дійсно, під час розмов та дискусій більшість учнів продемонстрували патріотичне налаштування, адже хочуть навчатися і далі будувати своє професійне майбутнє в Україні. Разом з тим, учнівська молодь відкрита до пізнання зарубіжного досвіду і прагне реалізовувати себе у європейському контексті.

МаркетингМаркетингМаркетинг

Ці та інші думки та плани майбутніх студентів кафедра маркетингу неодмінно врахує при реалізації освітніх програм Маркетинг та Цифровий маркетинг.

Впевнені, що завдяки таким зустрічам майбутні абітурієнти зможуть здійснити більш усвідомлений вибір майбутньої освітньої програми під час вступної кампанії, а освітяни краще розумітимуть очікування та мотивації майбутніх студентів.

Кафедра маркетингу