В ЛНТУ завершилася серія тренінгів у «Школі гаранта», що передбачали курс професійного розвитку для науково-педагогічних працівників.

Тема курсу: «Гнучкі шляхи підвищення якості вищої освіти в часи змін». Тренінги розпочалися 16 травня із креативних завдань та корисних лекцій від досвідчених спікерів. Другого дня захід продовжився за участі досвідчених тренерів, а сьогодні завершився виступами не менш цікавих спікерів.

Учасниками тренінгів стали кілька десятків гарантів абсолютно усіх освітніх програм ЛНТУ, а координатором виступила професорка, начальник відділу забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації ЛНТУ Олена Кузьмак.

школа гаранта

Сьогоднішній день став платформою для виступів Тетяни Степури (проф. НУ «Львівська політехніка», НДЦ ДЕМОС). Вона розповіла науковцям про: «Запити ринку праці до якості вищої освіти: досвід проведення опитувань роботодавців».

Своєю чергою, Оксана Тарасенко (перший проректор Ніжинського державного університету ім.. Миколи Гоголя) виступила із темою: «Формальна, неформальна та інформальна освіта: що важливіше?».

школа гаранташкола гаранташкола гаранта

Важливо додати, що курс був безкоштовним для працівників ЛНТУ. Учасники курсу отримають міжнародні сертифікати, які можуть бути враховані як підвищення кваліфікації.

Школа відбувається у межах проєкту THEA Ukraine X «Multiplication Trainings for Higher Education Administrators in Ukraine» за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) та Університету прикладних наук Мюнстера (FH Münster), Німеччина.