Школярам розповіли про переваги навчання у Луцькому НТУ

Аби розповісти про переваги навчання в Луцькому НТУ, про величезні можливості студентів та насичене дозвілля молоді, в одній з луцьких шкіл сьогодні, 21 лютого, побувала профорієнтаційна група ВИШу. Зокрема, із одинадцятикласниками ЗОШ №20 зустрілися заступник відповідального секретаря приймальної комісії Толстушко Микола Миколайович та викладач факультету бізнесу Кулик Юлія Михайлівна.

Так, Юлія Кулик розповіла школярам про факультети та спеціальності, які студенти можуть освоїти, навчаючись в Луцькому НТУ, про обладнання та новітні технічні можливості університету. Крім того, цікавою інформацією для майбутніх абітурієнтів стала розповідь про міжнародні звязки ВИШу, адже у Луцькому НТУ вже активно діють гранти та програми, які дозволяють студентам навчатися за кордоном та безкоштовно подорожувати.

«Єдине, що від вас потрібно – це розуміти в чому ви сильні, які у вас є переваги серед інших, а також важливо бути сумлінними і старанними», - додала викладач.

Натомість, одинадцятикласниця Юлія поділилася враженнями від зустрічі і розповіла, що подібні заходи дуже допомагають студентові у виборі навчального закладу. Відтак, дівчина каже, що вже майже визначилася із вибором професії, яку планує опановувати саме в Луцькому НТУ.

«Хочу вступати в ЛНТУ на економіку, або на машинобудування, тому інформація про університет для мене була цікавою. Іноді хочеться поставити себе на рівні з чоловіками і показати, що навіть дівчата здатні зробити щось надзвичайне», - зазначає Юлія.

До того ж, Микола Толстушко зауважив, що в рамках ЛНТУ діють пять профорієнтаційних груп, які проводять зустрічі із старшокласниками. Так, впродовж кількох місяців представники університету відвідали майже усі навчальні заклади Волинської області, де взяли активну участь в «Ярмарках професій», а також низку районів Рівненської області. Під час таких заходів викладачі ВИШу розповідали про спеціальності, які є в університеті, умови вступу та навчання, про діяльність студентської ради, міжнародну співпрацю та можливість стажування закордоном. Аби зацікавити майбутніх абітурієнтів, їм також демонструють відеоролик, створений студентами ЛНТУ, роздають рекламні листівки та показують презентацію, в якій детально описуються переваги ВИШу. Варто зазначити, що подібні заходи представники університету проводять й у коледжах та професійно-технічних училищах.

Інформаційний відділ Луцького НТУ, Ілона Карпюк