16 жовтня 2023 р. кафедрою технологій і обладнання переробних виробництв проведена екскурсія для здобувачів спеціальності «Харчові технології» на кондитерську фабрику «Ярич» (с. Старий Яричів, Львівська обл.) в рамках тижня кафедри.

ТОПВ

Дякуючи керівництву університету, подорож студентів пройшла з комфортом університетським автобусом. Перед студентами виступила генеральний директор фабрики Тетяна Шермолович, яка розповіла історію розвитку успішного виробництва та сучасні виклики кондитерської галузі. Головний технолог виробництва Анна Марценюк в деталях ознайомила студентів з особливостями інноваційних технологій підприємства.

ТОПВТОПВТОПВ

На закінчення зустрічі всім присутнім презентували солодкі подарунки. Все було СОЛОДКИЙ СУПЕР!

ТОПВТОПВ

Кафедра ТОПВ