Шлях гравця від студентської команди до суперліги

18 травня 2021 року на кафедрі фізичної культури, спорту та здоров’я Олександром Радченком та Віталієм Дмитруком був організований виховний захід для академічних груп ФК-21 та ФК-22 «Шлях гравця від студентської команди до суперліги».

Куратори запросили студента групи ФКм-11 Янчука Дмитра, який розповів про свій шлях від студентського спорту до професійного, власні здобутки та перемоги.

Янчук Дмитро – переможець Вищої ліги України з волейболу, бронзовий призер чемпіонату України з пляжного волейболу, переможець Чемпіонату України з волейболу студентської ліги, капітан чоловічої команди Луцького національного технічного університету з волейболу.

Зустріч пройшла цікаво, продуктивно, студенти активно задавали питання. Дмитро всім побажав успіхів в спорті, навчанні, в дослідницькій діяльності, творчості та реалізації особистісного потенціалу.

Кафедра фізичної культури, спорту та здоровя