У перший день листопада зі студентами факультету цифрових освітніх технологій зустрілася провідний психолог Наталія Глотова. Зустріч відбулася в онлайн форматі, утім дозволила молоді здобути цінне знайомство із досвідченою колегою та отримати чимало корисних практичних кейсів.

психологіяпсихологіяпсихологія

Представила лектора доцент кафедри соціогуманітарних технологій Тетяна Полухтович, зазначивши, що Наталія Глотова - психолог, навчаючий психотерапевт за методом Символдрами (психоаналітичний напрям психодинамічної психотерапії), тренерка, авторка психологічних ігор та МАК (метафоричні асоціативні карти), аспірантка, засновниця психологічного центру «PsySelf» та керівниця навчального проекту «Майстри Психології», м. Київ.

Своєю чергою, психологиня розповіла про себе, про свій шлях становлення у професії, актуальні проблеми та питання, з якими їй доводиться нині стикатися у роботі психолога, особливо в часи війни.

психологіяпсихологіяпсихологія

Основною метою зустрічі зі студентами було проведення майстер-класу «Шлях майстра», тож учасники мали нагоду почути про те, як мрію про вдалу професійну реалізацію перевести в мету та досягти успіху на цьому шляху.

Разом із Наталією Глотовою, молодь дізналася більше про стадії формування професійної ідентичності, «підводні камені» професії, ілюзії та реальні можливості щодо успішної монетизації талантів, а також  почули про конкретні кроки молодих людей після  закінчення навчання щодо інтеграції  в професійному осередку колег.

психологіяпсихологіяпсихологіяпсихологія