Шини, 90-ті та мафія, - «Битва першокурсників Луцького НТУ»

У Луцькому національному технічному університеті відбувся фінальний етап змагань між студентами перших курсів усіх факультетів. Участь у «Битвы першокурсника Луцького НТУ» взяли команди, що перемогли у попередньому етапі конкурсу на своєму факультеті.

Так, розпочали захід його ведучі – запальні «Open Space». Хлопці по черзі запрошували кожну команду для знайомства та презентації себе. Кожен вихід був індивідуальним, драйвовим і яскравим та відразу ж оцінювався суддями.

Наступним конкурсом, який ближче познайомив глядачів із учасниками батлу було відеопредставлення. Тут журі оцінювали креатив, змістове наповнення, зйомку та монтаж. Після представлення всіх роликів, слово для резюмування конкурсу надали члену журі, досвідченому відеографу Назару Дубині. Він виокремив роботу хлопців із ФЕТЕ, а також зауважив високий рівень монтажу ІТ-шників із КНІТу.

Далі розпочалася найочікуваніша частина заходу – конкурс талантів. Команда архітекторів із ФАБД одразу підірвали глядачів «трешовим» танцювальним виступом. Наступними були першокурсники КНІТу, які виконали авторську пісню під гітару про навчання в Луцькому НТУ.

Представники ФФОЛПу зробили власну україномовну інтерпретацію відомої композиції «Сансари» та окунули присутніх у ліричну атмосферу. Справжній вибух на сцені влаштував машинобудівний факультет: вони запросили спеціального гостя - ЛНТУШного Олега Винника, а з ним, як завжди, цілий фан-клуб. Не давши жодної хвилини глядачам, аби оговтатися від попереднього виступу, харизматичні електрики з ФЕТЕ прокачали зал реп-виконанням власної пісні під відеосупровід.

Далі, змусив підспівувати усіх гостей, учасник команди з технологічного факультету, виконавши популярну композицію про віру в диво, а команда ФБ зірвала гучні овації танцювальним виступом із «витонченими» хлопцями та «брутальними» дівчатами.

Цього разу, інтелектуальний конкурс організатори вирішили провести завчасно у форматі гри «Mind Game», результати якого озвучили уже під час дійства для розгляду суддів.

Насамкінець кожен член журі висловив свої враження та побажання командам. Так, Дем’ян Петрик наголосив, що усі учасники дуже креативні, кмітливі та перспективні й апелював до Студради Луцького НТУ, аби вони звернули увагу на кожного з них та включили до своїх лав. Своєю чергою, проректор із науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук привітав усіх із чудовим дійством, подякував за враження та побажав натхнення і нових перемог.

Отож, за результатами конкурсів команди розподілилися так: третє місце зайняли архітектори з ФАБД, друге - факультет бізнесу, а переможцями стали драйвові хлопці із машинобудівного.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ