ЛНТУ розпочинає інформаційний марафон, під час якого за сім днів ми розкажемо про сім факультетів нашого університету!

Головні спікери – декани факультетів, які готові розповісти про спеціальності та освітні програми, переваги навчання в ЛНТУ та увесь спектр «крутості» бути політехівцем.

З вірою у ЗСУ обирай ЛНТУ!

Факультет #1 ФАБД та його декан Олександр Валентинович Андрійчук.

ФАБД

-Що таке ФАБД? Яка його місія?

-ФАБД – це осередок творчих, креативних і амбітних студентів та викладачів, які навчають майбутніх архітекторів, будівельників, дизайнерів і електроенергетиків. Наша місія – готувати фахівців найзатребуваніших професій, які дійсно необхідні для розвитку України.

-Які спеціальності та освітні програми пропонує факультет?

022 «Дизайн»;

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»;

191 «Архітектура та містобудування»;

192 «Будівництво та цивільна інженерія»;

У вересні 2022року буде перший набір на спеціальність 113 Прикладна математика – освітня програма «Штучний інтелект та аналіз масивів даних».

-Чим унікальний ФАБД, які його сильні сторони?

- Маючи п’ять спеціальностей, ми об’єднуємо на факультеті одразу чотири галузі знань.

До нас вступають абітурієнти із високими балами ЗНО і це є нашою сильною стороною, адже ми даємо ще більше можливостей для розвитку студентів із уже здобутою хорошою базою знань, які прагнуть вивчати як творчі, так і складні інженерні дисципліни.

У нас багато студентів, які вміють творити, це - дизайнери та архітектори. Результати їхніх робіт вражають… рисунки, картини, візуалізації майбутніх будівель, площ та скверів. У нас панує творче розмаїття та шалений креатив, реалізація людей, які надихають усіх навколо і надихаються самі навколишнім світом.

Наших студентів ми активно залучаємо до реальних робіт на базі науково-дослідної будівельної лабораторії чи креативних індустрій із можливістю працевлаштування під час навчання. І цим ми пишаємося, адже генеруємо успішну, талановиту і професійну молодь.

А ще, ФАБД – це активна студентська рада, завжди класне дозвілля, участь у різноманітних заходах, суцільний креатив і яскравий відпочинок, вільний діалог між студентами, викладачами та адміністрацією університету. У наших випускників залишаються незабутні враження про роки навчання в університеті.

-Колектив факультету: познайомте із тими супергероями, які створюють зі студентів справжніх фахівців?

-На ФАБД працюють 67 викладачів, із них 8 професорів і 35 доцентів, які займаються зі студентами в 46 спеціалізованих навчальних аудиторіях і науково-дослідних лабораторіях та кабінетах. Тематика наукових напрямків роботи факультету повністю дотична до освітніх спеціальностей:

- розробка концепцій екологічного підходу у проектуванні об’єктів середовища та графічного дизайну;

- дослідження архітектурного проектування та благоустрою міст і територій в умовах глобалізації та соціально-культурних і демографічних змін, а також удосконалення теорії та практики містобудування;

- дослідження та вдосконалення методів розрахунку та проектування будівельних конструкцій, а також шарів дорожнього одягу;

- оптимізація режимів роботи електроенергетичних систем шляхом моніторингу їх ефективності та вдосконалення процесів керування ними;

- вирішення проблем механіки деформівного твердого тіла.

Студенти спільно з викладачами активно долучаються до виконання науково-дослідних робіт, займаються розробкою власних Startup-проектів, є активними учасниками та переможцями різноманітних конкурсів та олімпіад.

-Які перспективи факультет відкриває перед випускниками?

-Найголовніше те, що у нас дуже затребувані спеціальності. Фактично усі студенти, починаючи з 3-4 курсів, працюють і мають практичний досвід. Більшість студентів на момент отримання диплому є вже працевлаштованими за обраною спеціальністю. Багато наших випускників знаходять місце професійної реалізації за кордоном, адже вони мають якісну підготовку і стають затребуваними в цілому світі.

А для тих, хто сумнівається, здобувати освіту за кордоном чи в Україні, ми пропонуємо ще кращу умову – програму подвійного диплому. Студенти ФАБД мають можливість навчатися в ЛНТУ і паралельно здобувати освіту в одному з закордонних ЗВО, з якими в нас налагоджено співпрацю, натомість отримують диплом про здобуття освіти одразу в двох університетах і це дуже круто.

Крім того, навчання на ФАДБ – це постійні екскурсії на будівельні та електротехнічні виробничі майданчики, дизайн- і архітектурні студії, де студенти на власні очі можуть побачити виробничі процеси і доторкнутися до створення чогось нового та інноваційного. Ми співпрацюємо з усіма провідними підприємствами регіону, куди власне й успішно працевлаштовуються наші випускники. Усе це є головною запорукою підготовки якісних фахівців.

-Бути ФАБДівцем – це круто! Чому?

-Запорука успішного майбутнього – правильно обрана спеціальність і якісна освіта. Ми - крута команда викладачів та студентів, які спільно будують успішне майбутнє кожного нашого випускника і нашої країни. Ми самі створюємо незабутні студентські роки, наповнюємо спогади про навчання в ЛНТУ яскравими барвами і разом з тим, формуємо найміцнішу професійну базу. Бути студентом ФАБД – насправді круто, бо ми і є будівельниками та архітекторами майбутнього!

Контакти:

+38(0332)26-17-10

Подробиці вступу: 096-543-89-89 (відповідальний секретар приймальної комісії)