В ЛНТУ триває інформаційний марафон, під час якого за сім днів ми розкажемо про сім факультетів нашого університету!

Головні спікери – декани факультетів, які готові розповісти про спеціальності та освітні програми, переваги навчання в ЛНТУ та увесь спектр «крутості» бути політехівцем.

З вірою у ЗСУ обирай ЛНТУ!

Факультет #2 ФММТ та його декан Валентина Віталіївна Ткачук.

ФММТ

-Що таке ФММТ? Яка його місія?

-ФММТ - це дружня команда викладачів та студентів, які працюють в унісон, ставлять високі цілі та досягають їх разом, тримаючись за руки!

Місія - формування високоінтелектуальної еліти, підготовка справжніх фахівців-професіоналів на основі національно-патріотичного виховання та найкращих освітніх практик!

-Які спеціальності та освітні програми пропонує факультет?

241 Готельно-ресторанна справа

242 Туризм

Однойменні ОП( бакалавр, магістр)

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Митна справа та торгівля (бакалавр)

Товарознавство та експертиза в митній справі ( бакалавр+магістр)

132 Матеріалознавство

ОП- Матеріалознавство (бакалавр+магістр)

Індустріальний інжиніринг та менеджмент (бакалавр)

181 Харчові технології

ОП Харчові технології (бакалавр)

Харчові технології та ресторанне господарство (магістр)

182 Технології легкої промисловості

ОП Фешн-індустрія (бакалавр)

Технології легкої промисловості (бакалавр)

Технології та дизайн у модній індустрії (магістр)

PhD- Матеріалознавство, Індустрія туризму та гостинності, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

-Чим унікальний ФММТ, які його сильні сторони?

-Унікальність - у нашій єдності, спільному баченні освітньої траєкторії, врахування міжнародного досвіду навчання та активна громадянська позиція студентів та викладачів!

Сильні сторони: високопрофесійний викладацький склад, успішно акредитовані освітні програми, можливості отримання подвійного диплому із ЗВО ЄС, семестрового навчання за кордоном, перспектива працевлаштування та схвальні відгуки наших випускників, а також доброзичлива атмосфера та активне змістовне студентське життя!

-Колектив факультету: познайомте із тими супергероями, які створюють зі студентів справжніх фахівців?

-Супергерої - це кожен викладач, який готує цікаві лекції, використовує інтерактивні методи в навчанні, який на зв'язку цілодобово, бо турбується про свого студента! Це люди, які невтомно працюють над науковими дослідженнями (у нас є сучасні лабораторії на кафедрі матеріалознавства та легкої промисловості, оновлені лабораторії з туризму, товарознавства, митної справи та харчових технологій).

У нас 10 докторів наук та 40 кандидатів наук. Ми виконуємо держбюджетні та госпдоговірні теми з досліджень біомаси, композиційних матеріалів, туристично-рекреаційного потенціалу! Ми використовуємо сучасні комп'ютерні інструменти моделювання та 3D- візуалізації виробів легкої промисловості,  удосконалюємо технології харчового виробництва!

У нас щорічно відбуваються міжнародні конференції на актуальну тематику! Ми навчаємось цікаво та продуктивно!

-Які перспективи факультет відкриває перед випускниками?

-Закінчивши наш факультет, ти обов'язково знайдеш себе у багатогранному освітньому середовищі, зможеш паралельно навчатися за кордоном, працевлаштуєшся, ще будучи студентом, і отримаєш незабутні враження від студентського життя та можливостей саморозвитку і вдосконалення!

-Бути студентом ФММТ – це круто! Чому?

-Бути нашим студентом круто, бо ми - активні та творчі, ми невтомно вчимося та весело відпочиваємо! До нас у гості приходять найцікавіші особистості - проглянь соцсторінки факультету і поринь в атмосферу наших мотиваційних бранчів, інтелектуальних брейн-рингів, чудових різдвяних вечорниць, студентського весілля! Ми ідейні та непосидючі, ми творимо наше студентське життя разом! Я як декан у всьому підтримую студентський актив і проживаю найцікавіші миті разом з ними!

Контакти:

+38 (0332) 74-61-47

Подробиці вступу: 096-543-89-89 (відповідальний секретар приймальної комісії)