В ЛНТУ триває інформаційний марафон, під час якого за сім днів ми розкажемо про сім факультетів нашого університету!

Головні спікери – декани факультетів, які готові розповісти про спеціальності та освітні програми, переваги навчання в ЛНТУ та увесь спектр «крутості» бути політехівцем.

З вірою у ЗСУ обирай ЛНТУ!

Факультет #5 ФКІТ та його декан Інна Степанівна Кондіус!

ФКІТ

-Що таке ФКІТ? Яка його місія?

- ФКІТ – це осередок цифрової трансформації суспільства. Місія факультету - підготовка кваліфікованих і затребуваних ринком праці професіоналів, здатних забезпечити інноваційний шлях розвитку держави.

-Які спеціальності та освітні програми пропонує факультет?

-Сьогодні на факультеті навчаються 882 студенти, 14 з яких - іноземці за ОП:

121 – Інженерія програмного забезпечення (бакалавр + магістр)

122 – Комп’ютерні науки (бакалавр + магістр)

123 – Комп’ютерна інженерія (бакалавр + магістр)

125 – Кібербезпека (бакалавр)

151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (бакалавр+ магістр)

152 – Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (бакалавр)

153 – Мікро- та наносистемна техніка (бакалавр+магістр), Медичні прилади та системи (бакалавр)

171 – Електроніка (бакалавр + магістр)

172 – Телекомунікації та радіотехніка(бакалавр + магістр)

Вперше у 2022 році буде здійснюватись набір на нові ОП:

121 – Інженерія програмного забезпечення (phd)

126 – Інформаційні системи та технології охорони та безпеки (бакалавр)

151 – Системи керування та діагностування технологічного устаткування (магістр)

171 – Автомобільна електроніка (бакалавр)

-Чим унікальний ФКІТ, які його сильні сторони?

-Наші переваги:

- програмування з першого курсу;

- гнучкість у виборі навчальних дисциплін;

- креативні форми навчання та навчання на практиці;

- стажування в міжнародних ІТ компаніях;

- академічна мобільність;

- поєднання навчання і роботи за фахом;

- реальне працевлаштування.

Під керівництвом програмістів-практиків, ще на етапі навчання наші студенти мають можливість розробляти та впроваджувати найсміливіші стартап-ідеї. Створення умов для поєднання навчання та практики дає можливість працевлаштування у провідних міжнародних ІТ компаніях!

-Колектив факультету: познайомте із тими супергероями, які створюють зі студентів справжніх фахівців?

-Основні ресурси факультету – людські. Навчальний процес здійснюють більш ніж 60 викладачів. З них 8 - докторів наук, професорів та 39 – кандидатів наук, доцентів.

-Які перспективи факультет відкриває перед випускниками?

-Випускники факультету є затребуваними як на українському, так і на міжнародному ІТ ринку таких компаній: EPAM, SoftServe, GlobalLogic, Luxoft, SigmaSoftware, AstoundCommerce, Візор, Mint Innovations, ВЕТЕЛО, ЕСКА 8, Модерн-Експо, Волинські Оптичні Мережі, СКФ Україна, Кромберг енд Шуберт  Україна, Internetdevels, Українська софтверна компанія та інші. Ми даємо усі можливості кар’єрного розвитку та успішного майбутнього кожному нашому випускнику.

-Бути ФКІТівцем – це круто! Чому?

-Якщо ви цікавитесь ІТ технологіями, усвідомлюєте їхню перспективність і беззаперечне лідерство у сучасному світі, плануєте побудувати успішну кар’єру у сфері ІТ та отримати одну з найзатребуваніших та найбільш оплачуваних спеціальностей у світі, тоді вам до нас – на факультет комп’ютерних та інформаційних технологій!

Ми відчуваємо себе єдиною командою, і гасло: «Кращий та один з найбільших в ЛНТУ - факультет КІТ!», відповідає реальному стану речей і визнається людьми не лише за межами нашого факультету.

Контакти:

+38(0332)76-73-94

Подробиці вступу: 096-543-89-89 (відповідальний секретар приймальної комісії)