«SMART VOLYN HUB»: у Луцькому НТУ буде нова ІТ-лабораторія

Ректор Луцького НТУ Ірина Вахович провела зустріч із директором ПП «Візор» Степаном Чухрієм, під час якої було обговорено створення загальноуніверситетської науково-виробничої ІТ-лабораторії «SMART VOLYN HUB». Лабораторію планують відкрити на базі кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки.

Варто зазначити, що основними напрямками роботи лабораторії визначили: інтеграцію сучасних інформаційно-цифрових технологій у суспільне життя, створення розумної інфраструктури міста та регіону, а також впровадження сучасних науково-технічних комп’ютерних розробок в усіх секторах міст та регіонів, що включають та об’єднують інформаційні системи закладів освіти, бібліотек, транспорту, охорони здоров’я, будівництва, керування відходами, якістю навколишнього середовища тощо.

Відтак, результатом зустрічі стала домовленість між Луцьким НТУ та ПП «Візор» про створення ІТ-лабораторії на базі кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки і підготовку необхідної документації для цього.