Сьогодні в Луцькому національному технічному університеті відбувся тематичний воркшоп, в рамках проекту SIA, за організації завідувача кафедри менеджменту Наталії Вавдіюк. Учасниками заходу стали  студенти маркетологи, логісти та менеджери.

воркшопворкшопворкшоп

На семінарі обговорили тему сутності та значення соціального підприємництва, спробували разом генерувати ідеї соціального бізнесу, окрім цього ділились можливостями розвитку соціальних стартапів.

«SOCIAL IMPACT AWARD» (SIA)  - це інкубаційна програма, що дає шанс для молодих підприємців отримати навчання, менторство та грантову підтримку для запуску свого соціального стартапу.

воркшопворкшоп

Студенти дізналися, що за участі в цій програмі 10 команд з найцікавішими стартап-ідеями отримають можливість пройти 3-місячне навчання-інкубатор. Це безкоштовний шанс для молодих підприємців/підприємниць віком від 14 до 30 років отримати супровід менторів, знання та практичні навички.

Троє переможців проекту отримають нагороду в розмірі 1500$ та квиток на фінал SIA 2024 у Німеччині.

воркшопворкшопворкшоп

воркшоп