На факультеті комп’ютерних та інформаційних технологій відбулася зустріч студентів із представником провідної ІТ-компанії, що займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій - SoftServe.

Представила гостей заходу декан ФКІТ Інна Кондіус, відзначаючи сподівання на цікаве знайомство, корисну інформацію для майбутніх ІТ-івців та на продовження тісної співпраці факультету із компанією.

ФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТ

Основним спікером заходу виступила керівник центру розвитку талантів SoftServe в Луцьку Рівному та Хмельницькому пані Катерина.

Вона розповіла про компанію, яку представляє, послуги, які надає SoftServe на українському та міжнародному ринках, повідомила про клієнтську базу та розповіла про працівників та затребуваних фахівців. Спікерка побудувала ефективний діалог зі студентством, аби якомога більше надати цікавої інформації щодо можливостей навчання, практики та працевлаштування молоді, а також розіграла брендові подарунки, на згадку про зустріч.

ФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТФКІТ

Окрім того, представники компанії SoftServe зустрілися із ректором ЛНТУ Іриною Вахович. Хоча співпраця між ІТ-компанією та нашим ЗВО триває уже певний час, утім сьогодні сторони офіційно уклали меморандум, окресливши нові перспективи взаємодії, корисні можливості для студентів та реалізацію взаємних цікавих проектів.

ФкітФкіт