У Луцькому національному технічному університеті тривають зустрічі ректора Ірини Вахович із колективами факультетів. Подібні неформальні спілкування стали уже традиційними і повсякчас гуртують представників різних факультетів із керівництвом ЗВО. Цього разу зустріч влаштували із колективами факультету бізнесу та права і факультету митної справи, матеріалів та технологій.

ректорректорректорректорректор

Передусім, Ірина Вахович розповіла про поточний хід справ в ЛНТУ, ті напрями, які на разі є пріоритетним у діяльності університету, актуальні проекти, що реалізуються на базі ЛНТУ. Окрім того, ректор поділилася подальшими планами розвитку інфраструктури, вдосконалення освітнього процесу та наукових напрацювань.

ректорректорректорректорректорректор

Натомість, декани факультетів та науково-педагогічні працівники мали нагоду поділитися власними баченнями подальшої діяльності, цікавими ідеями та поставити запитання, які їх найбільше турбують.

Представники колективів піднімали актуальні до обговорення теми, вибудовуючи ефективну комунікацію із ректором та виокремлюючи перспективні напрями взаємодії.

ректорректорректорректорректорректорректорректор