В рамках проєкту «Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти - AccEnt», було проведене двомісячне навчання стартап-підприємництву студентів ЛНТУ.

ФКІТ

Отримавши нові компетентності, здобувачі освіти спеціальності інженерія програмного забезпечення Логацький Владислав, Рижок Соломія, Савлук Максим, Котловець Аліна та спеціальності комп'ютерна інженерія Берайа Дмитро вирішили представити власні проєкти на «Всеукраїнському Фестивалі інновацій», що проходив у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

ФКІТФКІТФКІТФКІТ

Пишаємося нашим студентським молодим поколінням та бажаємо нових перемог, що принесуть економічний розвиток нашій державі та наблизить її ще на один крок до Європи!

Олена Суринович, доц. кафедри інженерії програмного забезпечення