12 вересня 2023 р. кар’єрний хаб «ВОНА хаб. Луцьк» відзвітував про свою першу річницю існування. На зустрічі були також присутні і представники Луцького національного технічного університету. Адже впродовж року при навчально-науковому центрі «Volyn Business Hub» ЛНТУ було організовано та проведено ряд курсів підвищення кваліфікації для жінок, котрі постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства.

Вона хабВона хаб

Слухачки мали змогу здобути знання щодо розробка конкурентної бізнес-моделі «Розробка вашого стартапу» або спробувати себе в ролі графічного дизайнера «Графічний дизайн».

Отримали практичні знання та вміння з обліку, оподаткування діяльності «Основи бухгалтерського обліку самозайнятих жінок» та «Фінансова грамотність».

Вона хабВона хаб

Особливо пізнавальною була програма підготовки «Механізми організації бізнесу: від ідеї до продукту».

Понад 60 слухачок обрали курси підвищення кваліфікації саме нашого університету.

Дякуючи професіоналізму наших наукового-педагогічних працівників жінки успішно продовжили свій кар’єрний ріст.

Вона хабВона хабВона хаб

Відзнака кар’єрного хабу «ВОНА хаб. Луцьк» є заслугою колективу Луцького національного технічного університету. Продовжуємо нашу плідну співпрацю!

В.о. керівника навчально-наукового центру «Volyn BusinessHub» Олена Вісин