Трикутник взаємодії «наука-бізнес-влада» продовжується. Спільно із партнерами ЛНТУ вдалося виготовити спеціальне саперське обладнання – абордажні крюки.

саперські кішки

Відомі у народі «саперські кішки» використовують сапери для руйнування тактичних перешкод. За їх допомогою можна розчистити до 99 % розтяжок за один прохід.

Загалом, на базі кафедри прикладної механіки та мехатроніки ЛНТУ, доцентом кафедри Віктором Сичуком було виготовлено понад 200 абордажних гаків. Усі вироби були передані групам піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення головного управління ДСНС України у Волинській області, а також на потреби військових.

саперські кішки

Щиро вдячні нашим партнерам за допомогу у реалізації надзвичайно важливої та актуальної ініціативи, а це: ПрАТ «Волинська Фондова Компанія», міжнародний холдинг «Modern-expo», ТОВ «ІНОКС-ТЕХ», ТОВ ТД «Ніка-Авто».

«Ми щиро раді допомогти і не чекаємо, поки нас про це попросять та самі проявляємо ініціативу», - резюмує ректор ЛНТУ Ірина Вахович.