«Спорт – це здоров’я!»: у Луцькому НТУ танцювальний флешмоб

Цьогоріч день фізичної культури та спорту України відзначають 12 вересня. Уже традиційно студенти-фізкультурники Луцького НТУ з нагоди свята проводять  танцювальний флешмоб. Долучився до процесу й викладацький склад кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я.

Відтак, через карантинні обмеження, в заході взяли участь лише 20 студентів, які запальними рухами перед спорткомплексом Луцького НТУ оригінально привітали усю фізкультурну спільноту із професійним святом.

Приєднався до флешмобу й завідувач кафедри Сергій Савчук. Він радо привітав юних спортсменів зі святом, побажав професійного зросту, високих результатів та, принагідно нагадав, що Луцький НТУ перебуває в умовах адаптивного карантину, а тому необхідно дотримуватися усіх заходів безпеки та берегтися.

«Займайтеся спортом, тримайте дистанцію і з гарним настроєм відсвяткуйте своє професійне свято», - наголосив Сергій Савчук.

Своєю чергою, студентка Оксана розповіла, що флешмоб підготовлений абсолютно спонтанно за один день. «Ми дуже злагоджено попрацювали, а тому результат вийшов достойний! Ще раз усіх вітаю із професійним святом! Усі учасники – молодці!», - резюмувала юна спортсменка.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUnivers...