Спортсмени факультету ЦОСТ - переможці Чемпіонату України з греплінгу та панкратіону

12-15 травня в місті Житомир відбувся Чемпіонат України з греплінгу та панкратіону. Спортсмени з’їхалися з усієї України, переможців зарахують до національних збірних з цих видів спорту і вони матимуть можливість представляти Україну на Європейських та Світових змаганнях.

У складі збірної команди Волинської області взяли участь двоє студентів Луцького національного технічного університету спеціальності фізична культура. В цікавих та напружених поєдинках студенти першого курсу Пасич Іван виборов 1-е місце, а Місюк Андрій 3-є місце.

Вітаємо з гарним результатом, бажаємо міцного здоровя, успіхів та наступних перемог!