Спортсмени ЛНТУ - переможці змагань літньої Універсіади України з плавання

28-31 травня в м. Кам’янське, Дніпропетровської області відбулися змагання XVI літньої Універсіади України з плавання. У ній взяли участь 146 учасників, 27 команд з 14 областей України.

Змагання проходили в басейні «МІКОМП» м. Кам’янського, який завжди гостинно приймає багато гостей серед учнівської та студентської молоді.

Луцький національний технічний університет представляли такі студенти: БДН-31 – Карасійчук Антон, ПТБ(МС)-11 – Петрочук Ілля, ФК-21 – Стахір Олексій, ПР-11 –  Юзва Максим, ФК-21 – Корольчук Анастасія та регіональна команда Волинської області.

Результати:

4*100 к/п – 1 місце: Карасійчук Антон, Петрочук Ілля, Дуда Андрій, Ткачук Максим, Корольчук Анастасія, Ахмедова Дана, Шевчук Ангеліна, Дмитрієва Анастасія

4*100 в/с – 2 місце: Карасійчук Антон, Петрочук Ілля, Дуда Андрій, ТкачукМаксим

4*100 в/с змішана – 2 місце: Ахмедова Дана, Корольчук Анастасія, Карасійчук Антон, Ткачук Максим

4*100 к/п змішана – 3 місце: Ахмедова Дана, Корольчук Анастасія, Карасійчук Антон, Ткачук Максим

Серед збірних команд перше місце виборола Волинська область, на другому - збірна Дніпропетровщини, третє місце у м. Києва.

Стахір Олексій – 50 н/с – 1 місце, 100 н/с – 3 місце, 200 н/с – 4 місце

Юзва Максим – 1500 в/с – 4 місце, 400 в/с – 4 місце, 400 кп/л – 3 місце

Корольчук Анастасія – 200 н/с – 2 місце, 400 в/с – 5 місце, 800 в/с – 2 місце

Карасійчук Антон – 100 в/с – 2 місце, 50 в/с – 2 місце, 50 н/с – 8 місце,

Петрочук Ілля - 100 в/с – 8 місце, 200 в/с – 3 місце, 50 в/с – 8 місце

Нагороджували переможців начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк та начальник Дніпропетровського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Євгеній БуряПредставник ЛНТУ: асистент кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Сомов Іван.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших вдалих стартів!

Кафедра фізичної культури, спорту та здоровя