22 червня на базі ЛНТУ та стадіону Авангард відбувся чемпіонат комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа № 3 Луцької міської ради» з легкої атлетики серед молоді та дорослих (метання спису і спринт). Змагання проводились спільно з Федерацією легкої атлетики міста Луцька, за підтримки департаменту молоді та спорту Луцької міської ради.

Переможцями в метанні спису стали студенти факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій:

І місце- Шпік Роман - чоловіки (молодь)  - результат 57,82м;

І місце -Лопоха Софія – жінки (молодь) -  результат 22,82м.

ІІ місце - Наумлюк Роман чоловіки (молодь)  - результат  56,63м.

СпортСпорт

Ці ж студенти, не будучи бігунами-спринтерами, склали достойну конкуренцію іменитим спринтерам. Шпік Роман став срібним призером, а Наумлюк Роман - бронзовим призером цих захоплюючих змагань.                          Можна сміливо сказати, що в ЛНТУ зʼявились досить сильні легкоатлети - студенти, які можуть в майбутньому достойно представляти наш університет і на міжнародних аренах.

СпортСпорт

Низький уклін Збройним силам України, завдяки яким ми можемо проводити подібні заходи та продовжуймо разом підтримувати наших героїв!

Кафедра фізичної культури, спорту та здоровʼя